Nowy numer 41/2019 Archiwum

Nuty dla mamy

W parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie 24 maja odbył się XXII Festiwalu Piosenki Religijnej z okazji Dnia Matki.

Parafia Miłosierdzia Bożego w Głogowie 24 gościła uczestników XXII Festiwalu Piosenki Religijnej z okazji Dnia Matki. Jury w składzie: Bogusława Nowakowska, Danuta Choderska, Dorota Walczak i Antoni Krechowiec po wysłuchaniu uczestników postanowiło przyznać Grand Prix Festiwalu rodzinnemu zespołowi o nazwie „Jezusowi” z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Głogowie. Natomiast pierwsze miejsce przyznano Annie Leszczyńskiej i Idze Łazarskiej, Scholi "Armia Pana" i Zespołowi "Children of God".  Drugie miejsce i nagrodę publiczności zdobyła Schola "Klemensiątka".

Tegoroczny festiwal zgromadził schole, zespoły i solistów w liczbie 115 osób z okolicznych parafii. W tej grupie znalazły się również przedszkolaki z Głogowa. Uczestnik wykonywały utwory o Miłosierdziu Bożym, o tematyce Maryjnej i dowolny o tematyce religijnej. Festiwal miał charakter integracyjny, a uczestnicy śpiewem i modlitwą podkreślili rolę Matki w swoim życiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL