Nowy numer 41/2019 Archiwum

Początek wakacji

150 tys. uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego rozpoczęło dwumiesięczne wakacje.

Przed paru godzinami zakończyły się w szkołach uroczyste apele kończące rok szkolny 2013/2014. Najlepsi uczniowie zostali wynagrodzeni za swoją pilną i systematyczną pracę. Wielu uczniów osiągało sukcesy w olimpiadach przedmiotowych na poziomie rejonowym, wojewódzkim czy ogólnopolskim. Liczni wywalczyli zwycięstwo w zawodach sportowych czy konkursach artystycznych.

Karol Nowakowski uczeń klasy 6 szkoły podstawowej Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego w Gorzowie Wlkp. ukończył test szybkiego pisania na klawiaturze uzyskując certyfikat potwierdzający pozytywne zaliczenie egzaminu końcowego z wynikiem na poziomie: specjalista. Karol pisze z szybkością 340 znaków na minutę, z poprawnością 98,03%.

Wszyscy uczniowie, również nauczyciele i rodzice cieszą się z rozpoczętych wakacji. Życzymy uczniom szczęśliwego, beztroskiego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL