Nowy numer 49/2020 Archiwum

Początek wakacji

150 tys. uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego rozpoczęło dwumiesięczne wakacje.

Przed paru godzinami zakończyły się w szkołach uroczyste apele kończące rok szkolny 2013/2014. Najlepsi uczniowie zostali wynagrodzeni za swoją pilną i systematyczną pracę. Wielu uczniów osiągało sukcesy w olimpiadach przedmiotowych na poziomie rejonowym, wojewódzkim czy ogólnopolskim. Liczni wywalczyli zwycięstwo w zawodach sportowych czy konkursach artystycznych.

Karol Nowakowski uczeń klasy 6 szkoły podstawowej Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego w Gorzowie Wlkp. ukończył test szybkiego pisania na klawiaturze uzyskując certyfikat potwierdzający pozytywne zaliczenie egzaminu końcowego z wynikiem na poziomie: specjalista. Karol pisze z szybkością 340 znaków na minutę, z poprawnością 98,03%.

Wszyscy uczniowie, również nauczyciele i rodzice cieszą się z rozpoczętych wakacji. Życzymy uczniom szczęśliwego, beztroskiego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.


 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama