Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zmarł ks. Jacek Piotrowski

6 sierpnia w wieku 36 lat zginął w czasie wakacji za granicą ks. Jacek Piotrowski, wikariusz parafii pw. Narodzenia NMP w Małomicach.

O śmierci ks. Jacka Piotrowskiego poinformowała kuria diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 30 sierpnia, o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze (od godz. 9.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne). Bezpośrednio po Eucharystii nastąpi ostatnie pożegnanie zmarłego kapłana i złożenie ciała do grobu na cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze (rozpoczęcie procesji przy bramie głównej nowej części cmentarza).

W przeddzień pogrzebu, w piątek, 29 sierpnia, o godz. 20.00 sprawowana będzie Msza św. pożegnalna w kościele parafialnym w Małomicach (od godz. 18.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL