Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Gospel dla każdego

Już w najbliższy weekend odbędą się I Warsztaty Gospel dla Solistów (5 września) i IV Głogowskie Warsztaty Gospel (6 i 7 września). Zapisz się! Czasu już niewiele.

Warsztaty to dwa pracowite dni, podczas których uczestnicy uczą się utworów gospel pod okiem wokalistów i instruktorów. – Zajęcia są dla każdego, bez względu na wiek, zawód czy umiejętności wokalne. Znajomość nut i języka angielskiego nie jest wymagana. Piosenek będziemy uczyć się ze słuchu. Uczestnicy warsztatów w ciągu dwóch dni tworzą jeden wielki chór, którego pracę wieńczy koncert finałowy. Niemożliwe? Uwierz nam, że możliwe i zapisz się na warsztaty! Czekamy na ciebie! – zachęca Mieczysława Murak, dyrygentka Chóru "Space of Grace". – Warsztaty są okazją do rozwoju nie tylko muzycznego, ale również duchowego.

A poprowadzą je zawodowcy – Wayne Ellington,wokalista, charyzmatyczny czarnoskóry dyrygent muzyki gospel i instruktor, a także Gabriela Gąsior, wokalistka, kompozytor, autorka tekstów, aranżer wokalny i dyrygent.

Warsztaty odbędą się w auli św. Gerarda przy kościele pw. św. Klemensa w Głogowie. Na zakończenie odbędzie się koncert finałowy w Miejskim Ośrodku Kultury o godz. 18.30. Wstęp wolny!

Zapisy i informacje: 605 428 828, 667 981 688; facebook.com/SpaceOfGrace.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma