Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wyprawki pilnie potrzebne

Caritas diecezjalna organizuje już w najbliższy piątek i sobotę (12 i 13 września) dodatkową zbiórkę przyborów szkolnych.

Kredki, zeszyty, farby, bloki, długopisy i plecaki – to m.in. najbardziej potrzebne uczniom przybory szkolne, które będą zbierane w hipermarkecie "Carrefour" w Zielonej Górze przy ul. Dąbrówki. Akcja odbędzie się w piątek 12 września od godz. 15 do 20, a w sobotę 13 września – od godz. 10 do 19.

– Organizujemy dodatkową zbiórkę przyborów szkolnych w związku z dużym zainteresowaniem i potrzebą diecezjan w skompletowaniu wyprawek. Zapraszamy wszystkich, którzy odwiedzą sklep "Carrefour", by wzięli udział w naszej akcji i włożyli dodatkowo do swoich zakupów rzeczy niezbędne dzieciom do szkoły. Z każdej się ucieszymy i na pewno będzie wiele osób, którym te przybory bardzo się przydadzą – zachęca Barbara Szuszkiewicz z Caritas diecezjalnej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma