Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Posadź żonkila

W diecezji zielonogórsko-gorzowskiej rozpoczęła się kampania Pola Nadziei.

Cebulki żonkili można już kupować w gorzowskim Hospicjum św. Kamila przy ul. Stilonowej 21, jak i w zielonogórskim Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw przy ul. Zyty 26.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą wesprzeć hospicja i pomóc nieuleczalnie chorym w godnym przeżywaniu choroby. – W Gorzowie Wlkp. cebulki rozprowadzane są w Centrum Ogrodniczym "Żelazny" lub w sklepie ogrodniczym przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz w hospicjum i w parafiach. Zapraszamy każdego do włączenia się do akcji. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na leki i środki opatrunkowe, bo to są bardzo kosztowne rzeczy, które musimy zapewnić pacjentom na oddziale stacjonarnym – informuje Krystyna Waleńska z gorzowskiego hospicjum.

W hospicjum tym cebulki można kupować w godz. od 7.30 do 15 lub w innych terminach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W zielonogórskim hospicjum z kolei cebulki rozprowadzane są w godz. od 7 do 14.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma