Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bliżej do Grodu Kraka

W piątek w Krakowie nastąpiła inauguracja połączenia lotniczego Kraków-Zielona Góra /Babimost.

Z krakowskiego lotniska do Portu Lotniczego Zielona Góra /Babimost można polecieć w każdy piątek. Samolot Q400 NextGen startuje z Krakowa o 14.25, a wylot z Zielonej Góry do Krakowa jest o 15.55. Tak będzie zgodnie z jeszcze obowiązującym rozkładem sezonu letniego, czyli do 24 października. Natomiast z początkiem sezonu zimowego, dokładnie od 30 października, Eurolot będzie wykonywał loty na tej trasie w każdy czwartek. Z Grodu Kraka pasażerowie wylecą o 16.05, powrót przewidziany jest na 17.30.

Do ostatniej chwili trwały renegocjacje z przewoźnikiem. – Udało się wynegocjować poniedziałkowy termin powrotów. Mamy nadzieję, że będzie to dogodny dla pasażerów termin, który zachęci Lubuszan do odwiedzenia Krakowa, a mieszkańców Małopolski do odwiedzania Lubuskiego – powiedziała marszałek Elżbieta Polak.

Samolot Q400 NextGen zabierze na pokład 78 pasażerów. Koszt biletu to 99 zł.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma