Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Skąd wziąć nieprzemijające szczęście?

"Uwielbienie Boga Trójjedynego źródłem prawdziwej radości" - to hasło przewodnie rekolekcji dla kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

W Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu odbyły się trzydniowe rekolekcje rozpoczynające nowy rok akademicki i formacyjny. Ćwiczeniom duchownym przewodniczył ks. Bernard Kozłowski, wieloletni ojciec duchowny seminarium w Częstochowie.

„Uwielbienie Boga Trójjedynego źródłem prawdziwej radości” - to hasło przewodnie rekolekcji. Kolejne dni poświęcono innej Osobie Trójcy Świętej. Ksiądz Bernard udowadniał, że każdy z nas ma wiele powodów do chwalenia Boga Ojca, Jezusa i Ducha Świętego, a prawdziwe zjednoczenie się z Bogiem Trójjedynym daje nieprzemijające szczęście. Alumni mogli się przekonać, że nawet najprostsza modlitwa uwielbienia może być najskuteczniejszą ochroną przed pokusami tego świata.

Rekolekcje wprowadziły kleryków w atmosferę prawdziwej radości i nadziei, które – miejmy nadzieję – nie opuszczą nas aż do końca roku akademickiego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma