GN 28/2018 Archiwum

Odmówią wspólnie Różaniec

O pokój na świecie, o wiarę i błogosławieństwo dla rodzin - m.in. w takich intencjach będą modlić się uczestnicy procesji różańcowej, która odbędzie się 7 października w Głogowie.

Spotkanie rozpocznie się o 18.30 Mszą św. w kościele pw. NMP Królowej Polski, po której odbędzie się procesja różańcowa ulicami miasta. Jej trasa będzie przebiegała ulicami Keplera, Wojska Polskiego i gen. Sikorskiego, a zakończy się w parafii pw. św. Klemensa.

– Podczas procesji każdą z tajemnic bolesnych Różańca św. będzie rozważała inna parafia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i zabrania ze sobą świec. Chcemy podczas tej procesji przybliżać ludziom Różaniec i ukazać go jako wspaniałą modlitwę – zapowiada ks. Witold Pietsch, proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma