Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dla zainteresowanych teologią

W Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze istnieje możliwość podjęcia studiów z teologii w trybie "wolny słuchacz".

– Status ten pozwala na uczestnictwo w dowolnie wybranych zajęciach z możliwością ich zaliczenia na ocenę pod takimi samymi warunkami jak w normalnym trybie studiów. Wolny słuchacz nie nabywa jednak praw studenta, nie może składać egzaminu końcowego ex universa theologia ani przystępować do obrony pracy magisterskiej. Zmiana trybu studiów możliwa jest jedynie po rekrutacji na Papieski Wydział Teologiczny i spełnieniu wszystkich warunków określonych prawem – informuje ks. dr hab. Andrzej Draguła, prof. US i PWT.

Czesne za semestr wynosi 150 zł. Warunkiem przyjęcia jest zdana matura (egzamin dojrzałości), podanie do dyrektora IFT oraz świadectwo moralności od właściwego proboszcza.

– Do podjęcia studiów teologii jako wolnych słuchaczy zachęcam wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę teologiczną i dysponują wolnym czasem – zaprasza ks. Draguła.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma