Nowy numer 44/2020 Archiwum

Poznaj i narysuj

Caritas diecezjalna zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej do udziału w konkursie plastycznym "Biskup Wilhelm Pluta: postawa, myśl i dzieło".

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci oraz młodzież do 18. roku życia z całej diecezji, szczególnie te związane z dziełami Caritas (np. poprzez świetlice, parafialne zespoły Caritas, szkolne koła Caritas, Program "Skrzydła" i inne). Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe. Chodzi o zapoznanie uczestników z postacią Wilhelma Pluty, przybliżenie jego życia i posługi duszpasterskiej.

Prace konkursowe należy podpisać na odwrocie. Powinny być wykonane w formacie A4 lub A3 i zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy (jaka myśl/dzieło biskupa jest przedstawione) oraz kontakt. Prace należy przekazać w terminie do 19 grudnia na adres: Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, ul. Bema 32-34, 65-170 Zielona Góra.

Wręczenie nagród połączone z wystawą prac konkursowych odbędzie się podczas obchodów 29. rocznicy śmierci biskupa Pluty w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt: Barbara Szuszkiewicz, tel. 600 986 494.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama