Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przyjedziemy nawet po jeden produkt

W Głogowie trwa akcja "Rodacy-Bohaterom", w którą razem ze Stowarzyszeniem "Odra–Niemen" z Wrocławia, włączyli się członkowie Stowarzyszenia "Patriotyczny Głogów".

Akcja polega na zorganizowaniu bożonarodzeniowych paczek dla polskich kombatantów na Kresach. – Naszym celem jest zbiórka żywności o długoterminowej dacie ważności, którą pakujemy w paczki i osobiście zawieziemy w drugim tygodniu ferii zimowych na Wileńszczyznę – mówi Marcin Marciszak ze Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów. – Zbieramy m.in.: cukier, makaron, ryż, kasze, kawę, herbatę, konserwy mięsne i rybne, słodycze, olej i kakao, i co najważniejsze – kartki świąteczne z życzeniami. Akcja trwa do końca grudnia. Aby pomóc i przekazać dary należy zadzwonić pod numer 690499656, a my przyjedziemy nawet po jeden produkt – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma