Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pasterskie błogosławieństwo

Z okazji świąt Bożego Narodzenia bp Stefan Regmunt składa wszystkim diecezjanom życzenia.

Drodzy Diecezjanie,

wielka radość, jaką przeżywamy każdego roku, świętując narodziny naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, rodzi się z zachwytu nad wielkością miłością Boga, który przychodzi do nas jako bezbronne dziecko.

Wewnętrzna światłość i dobro bijące od Bożego Dzieciątka gromadzą nas w świątecznym czasie wokół Niego, otwierają serca na obecność drugiego człowieka i czynią nas jedną rodziną.

Święta Bożego Narodzenia niech będą pełne rodzinnego ciepła, miłości, wspólnego śpiewu kolęd i radości z możliwości bycia razem.

Życzę, aby prawda o narodzeniu Jezusa napełniała nas odwagą i mocą do kroczenia drogą nawrócenia i stawania się świadkami miłości, pokoju i przebaczenia dla naszych bliskich.

Niech będzie ona również źródłem mocy, nadziei i radości, a nadchodzący nowy rok niech obfituje w Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski.

Z każdą wspólnotą i rodziną naszej diecezji łamię się opłatkiem i zapewniam o modlitwie.

Z pasterskim błogosławieństwem

Wasz biskup

+ Stefan Regmunt

Zielona Góra-Gorzów Wlkp. – Boże Narodzenie 2014

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma