GN 28/2018 Archiwum

Kolędowanie na podziękowanie

Diakonia Muzyczna Ruchu Światło-Życie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej spotkała się w domu parafialnym 10 i 11 stycznia.

Młodzież oazowa przygotowała oprawę muzyczną liturgii i koncert kolęd podczas Mszy św., odprawianych we wszystkich kościołach parafii pw. św. Anny w Broniszowie.

– Chcieliśmy podziękować ks. proboszczowi Janowi Makowskiemu i mieszkańcom za ich ogromną życzliwość, otwarcie i pomoc w organizacji naszych corocznych, letnich warsztatów muzycznych. Czas wspólnego kolędowania to również radosne przypominanie o narodzinach Jezusa – mówiła Łucja Kulwanowska.

W czasie spotkania przygotowywano także program KAMUZO (Kurs Animatorów Muzycznych Oazy), rekolekcji planowanych w Rokitnie od 20 lutego do 1 marca.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma