Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zabawa, ferie i nauka

Zielonogórski Katolik zaprasza na zapoznanie się ze szkołą, wspólną zabawę na balu karnawałowym i ciekawe spędzenie ferii na półkoloniach.

Szkoła organizuje bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych i z klas I-III. Impreza odbędzie się 12 lutego w godz. 17-19. Bilet wstępu to słodki poczęstunek (np. ciastka, napoje) i dobry humor. Mile widziane również przebrania.

Ponadto w czasie ferii zielonogórski Katolik przygotował różnorodne zajęcia, zabawy i eksperymenty naukowe dla najmłodszych pt. „W królestwie Króla Dyrdymała Uśmiechniętego”. Półkolonie odbędą się dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat, w dwóch turnusach - od 16 do 20 lutego i od 23 do 27 lutego. Dodatkowe informacje i zapisy (do 5 dni przed rozpoczęciem turnusu): tel. (68) 327 39 93 lub 794 377 770. Karta zgłoszeniowa na stronie internetowej www.katolik.zgora.pl lub w sekretariacie szkoły przy ul. św. Cyryla i Metodego 9 w Zielonej Górze (II piętro), od 7.30 do 15.30.

Zespół Szkół Katolickich im. św. Stanisława Kostki ogłasza również nabór do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. - Nasza szkoła jest bezpieczna, kameralna, bo w klasach jest maksymalnie 20 osób, i przyjazna dla każdego ucznia. W szkole podstawowej uczniowie mogą korzystać z dodatkowych zajęć, m.in. z przyrodniczych, plastycznych i przedmiotowych. W gimnazjum mamy dwie klasy - artystyczną z rozszerzonym j. polskim, zajęciami z teatru i tańca oraz politechniczną z rozszerzoną matematyką, informatyką i zajęciami z rysunku technicznego i przestrzennego. W liceum są natomiast zajęcia rozszerzone m.in. z j. polskiego, fizyki, chemii i matematyki oraz wybór kilku języków obcych - informuje Bogna Świdzińska, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze.

Więcej informacji o rekrutacji do zielonogórskiego Katolika w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły: www.katolik.zgora.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama