Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wrażliwa patronka

W kościele pw. Objawienia Matki Bożej z Lourdes w Stanach wspólnota parafialna obchodziła 8 lutego uroczystości odpustowe.

Stany należą do parafii Przyborów. Ks. proboszcz Jerzy Gałązka na rozpoczęcie uroczystej Eucharystii zachęcił wiernych do wspólnej modlitwy za mieszkańców nadodrzańskiej miejscowości i zmarłych, którzy przez lata tworzyli wspólnotę wiary. Mszy św. przewodniczył ks. Arkadiusz Rzetecki, wikariusz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowej Soli.

– Maryja mówi dzisiaj do naszych serc i chce, żebyśmy zrobili wszystko, co powie Jej Syn. A co mówi Jezus? On zachęca nas do wzajemnej miłości, do szacunku, dobroci i otwartości na innych – mówił w kazaniu ks. Rzetecki.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma