GN 2/2021 Archiwum

Nie czas leczy rany

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie od 6 do 8 lutego odbyły się rekolekcje trzeźwościowe.

Rekolekcje pod hasłem: „Mężczyzna i kobietą ich stworzył” poprowadził ks. kan. Rafał Szwaja, który jest sędzią diecezjalnego Sądu Biskupiego. – Nie czas leczy rany. Czas tylko zakrywa rany. To miłość leczy rany. Bóg jest miłością i to Jego miłość leczy najpełniej. To jest droga, do której Bóg nas zaprasza. To uzdrowienie jest w ranach Jezusa. Tam z jednej strony widzimy nasze grzechy, ale to jest także miejsce naszego uzdrowienia z każdego grzechu i każdego zranienia – mówił ks. Szwaja podczas jednej z konferencji.

To już drugie rekolekcje trzeźwościowe w tym roku. – Tym razem dużo osób jest pierwszy raz – zauważa Stanisław Szuflak. – Te rekolekcje służą przede wszystkim temu, aby odzyskać kontakt z Panem Bogiem, bo przez alkohol ludzie go potracili. Z Bogiem jest łatwiej trzeźwieć.

Najbliższe rekolekcje dla młodzieży, w której domu jest problem alkoholowy, odbędą się od 13 do 15 lutego, od 7 do 10 kwietnia odbędą rekolekcje apostolstwa trzeźwości, natomiast od 15 do 17 maja – kolejne rekolekcje trzeźwościowe.

Więcej informacji: www.rekolekcjewrokitnie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama