Nowy numer 25/2018 Archiwum

Lekcje z sensu życia

Zimowa sesja Szkoły Maryi odbędzie się od 27 lutego do 1 marca w Nowej Soli.

Podczas spotkania będą m.in. modlitwa uwielbieniowa, konferencje tematyczne, Eucharystie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie też czas na lekturę Pisma Świętego i medytację. – Jeśli zastanawiasz się nad sensem życia, pragniesz doświadczyć miłości Boga, chcesz, by twoje życie duchowe nabrało nowego blasku i chcesz poznać ludzi, którzy chcą naśladować Jezusa, weź udział w zimowej sesji Szkoły Maryi – zaprasza organizator spotkania Tomasz Szymlet.

Sesja rozpocznie się 27 lutego (piątek) o 18.00, a zakończy się 1 marca (niedziela) ok. 16.00. Spotkanie odbędzie się w Gimnazjum nr 1 (za kościołem św. Antoniego znajdującym się przy ul. Piłsudskiego i za klasztorem Kapucynów w Nowej Soli).

Odpłatność za udział w sesji wynosi 80 zł. Jeśli pieniądze są jedyną przeszkodą uczestnictwa spotkaniu, organizatorzy proszą o kontakt.

Informacje: Tomasz 784 980 570, Anna 603 194 898.

Organizatorem spotkania jest Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji św. Marii z Nazaretu Matki Kościoła.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma