GN 28/2018 Archiwum

W Katoliku czekają na pierwszaki

Aby zapisać dziecko do pierwszej klasy, wystarczy zgłosić się do sekretariatu szkoły i pobrać potrzebne dokumenty.

- Chcemy poznać każde dziecko, dlatego obowiązkowe jest również spotkanie z psychologiem, które oferujemy bezpłatnie. Rodzice będą mogli zwiedzić szkołę, odpowiem też na każde ich pytanie - mówi Małgorzata Penkal, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Żarach

W podstawówce uczy się obecnie 166 uczniów. Klasy liczą maksymalnie 16 osób. Uczniowie już od najmłodszych klas obowiązkowo uczą się dwóch języków obcych - angielskiego i niemieckiego.

Szkoła oferuje również wiele zajęć dodatkowych, m.in. taniec towarzyski, spotkania szachowe, kółko plastyczne i wokalne.

Katolicka Szkoła Podstawowa znajduje się przy ul. Kalinowskiego 15 w Żarach.

Kontakt: tel. 68 363 67 45; www.ksp.zary.prv.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma