Nowy numer 44/2020 Archiwum

Koncert na rekolekcje przejdź do galerii

Wielki Post ma być refleksyjnym, ale i radosnym czasem oczekiwania na Zmartwychwstanie - przekonuje Miłosz Paszkiewicz, solista zespołu Full of Grace.

Koncert uwielbieniowy zespołu ewangelizacyjnego Full of Grace odbył się 10 marca w żagańskim kościele pw. Nawiedzenia NMP.

- Młodzież jest dziś bombardowana rożnymi informacjami i dźwiękami. Rekolekcje pokazują, że gimnazjaliści są podatni i otwarci na to, co im oferujemy, czyli Dobrą Nowinę. Śpiewają z entuzjazmem, przychodzą i pytają o różne rzeczy, pragną świadectwa wiary, chcą złapać z nami relację - zauważa solista zespołu Miłosz Paszkiewicz.

- Przekazujemy nasze doświadczenie wiary wszystkim, by zobaczyli, że Kościół jest żywy i że jesteśmy się w stanie modlić bez względu na wiek. Wielki Post ma być refleksyjnym, ale i radosnym czasem oczekiwania na Zmartwychwstanie - dodaje.

Koncert zorganizowano w ramach szkolnych rekolekcji. Choć było to spotkanie wieczorne i nieobowiązkowe, przyszło na nie wielu gimnazjalistów. - Zespół wprowadza świetną atmosferę i mówi nam o Bogu naszym językiem i poprzez muzykę, dlatego przyszłam na koncert - mówi Kamila Zaprzalska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama