Nowy numer 28/2018 Archiwum

Czuwanie rozpoczęte

– Modlimy się dzisiaj m.in. o pokój na świecie, o chrześcijan, którzy są prześladowani, za rozbite małżeństwa, o błogosławieństwo Boże na przypadające w 2016 roku spotkanie młodzieży w Krakowie, o powołania kapłańskie i zakonne oraz wszystkie potrzebne łaski – wymienia ks. Mieczysław Pospiech, proboszcz parafii pw. Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze.

O godz. 15.00 rozpoczęła się w diecezji modlitewna inicjatywa „24 godziny dla Pana”. W Parafii pw. Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze czuwanie rozpoczęło się Godziną Miłosierdzia w kościele filialnym pw. Miłosierdzia Bożego.

– Modlimy się codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego i dzisiaj również trwamy na modlitwie. Każda modlitwa i zawsze jest ważna – mówi Władysława Radczyc z Jeleniowa.

– Modlimy się dziś w intencjach, o które prosi papież. Myślę, że modlitwa we wspólnocie jest ważniejsza i mocniejsza niż indywidualna, dlatego przyszłam się modlić wspólnie z innymi – dodaje Danuta Michalak z Ochli.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma