Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ręka w rękę

Młodzież z Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" modliła się w intencjach papieża Franciszka w ramach modlitwy "24 godziny dla Pana".

Ponad 40 stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", młodzież z wielu miejscowości diecezji zielonogórsko-gorzowskiej z zapałem włączyła się w ogólnoświatowy "łańcuch" modlitwy.

– W godzinie Apelu Jasnogórskiego stajemy wspólnie z młodzieżą noszącą znamię św. Jana Pawła II, nazywaną pokoleniem JP2, budującą w Polsce żywy pomnik papieża Polaka, świadczącą, że warto ewangelicznie patrzeć na rzeczywistość – mówił ks. Andrzej Kołodziejczyk, asystent fundacji.

Młodzież i parafianie ze wspólnoty św. Wojciecha w Międzyrzeczu zatrzymali się w modlitewnej zadumie razem z całym Kościołem na ufnym wołaniu do Pana. Podczas apelu jasnogórskiego i nocnej Eucharystii modlili się w intencjach pokoju na świecie, prześladowanych chrześcijan, łaski autentycznej wiary dla ochrzczonych, młodzieży całego świata, która w 2016 r. przyjedzie do Krakowa na ŚDM oraz za Polskę. – Dla Boga nie ma nic niemożliwego, dlatego prosimy o wszelkie łaski – modlili się stypendyści.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma