Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Grodowiec. Nocna Droga Krzyżowa

Rozważaj mękę Chrystusa w nocy przez 25 km.

Droga Krzyżowa z Grodowca do Lubina odbędzie się w nocy z 27 na 28 marca. Wszystko rozpocznie się Mszą św. o 20.00 w sanktuarium Matki Bożej w Grodowcu. Trasa liczy ok. 25 km.

"Celem tej wyjątkowej, ekstremalnej Drogi Krzyżowej jest podjęcie wyzwania, zmierzenie się ze swymi słabościami, spotkanie się z Bogiem twarzą w twarz. Zmaganie na tej Drodze Krzyżowej może pokazać prawdę o własnych ograniczeniach (zmęczenie, zniechęcenie), ale może też bardzo pomóc otworzyć się na medytację i modlitwę, na wejście w osobistą więź z Jezusem na Jego Drodze Krzyżowej" - czytamy na stronie internetowej organizatorów (www.swrnazaret.pl).

Uczestnicy mają zabrać ze sobą małe krzyże. Ponadto powinni zaopatrzyć się w: elementy odblaskowe, plecak, latarkę, ciepłe napoje w termosie, suchy prowiant, odpowiednie ubranie i wygodne buty.

Organizatorem Nocnej Drogi Krzyżowej jest lubińska grupa Mężczyzn św. Józefa działająca przy parafii pw. św. Jana Bosko w Lubinie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 marca: tel. 536 710 314 lub mail: szymek4@poczta.fm

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma