Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rozwiń swój talent

"Wyśpiewaj miłosierdzie" - to hasło trzydniowych Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych o Miłosierdziu Bożym, które odbędą się od 10 do 12 kwietnia w Świebodzinie.

Warsztaty, których organizatorem jest parafia św. Michała Archanioła, mają wprowadzić uczestników w przeżywanie Niedzieli Miłosierdzia Bożego.

- Poprowadzą je znani muzycy, kompozytorzy i dyrygenci: Hubert Kowalski i Piotr Pałka. Mają na koncie wiele ważnych osiągnięć, jak m.in. oprawa liturgiczna podczas wizyty papieża Benedykta XVI w Polsce czy prowadzenie muzyczne liturgii podczas kanonizacji s. Faustyny Kowalskiej w Rzymie - wyjaśnia jedna z organizatorek Anna Wróblewska.

- Duchowo przez czas warsztatów przeprowadzi nas ks. Janusz Brembor, znakomity organista, obecnie proboszcz parafii św. Wojciecha w Międzyrzeczu - dodaje.

W warsztatach mogą wziąć osoby w każdym wieku. - W nauce Jezusa Chrystusa znajdujemy zachętę do rozwijania swoich talentów. Zapraszamy do tego członków scholi, chórów, zespołów, a także uczniów szkół muzycznych, kleryków, osoby konsekrowane i księży. Ale także osoby, które dopiero chciałby bardziej zaangażować się w życie Kościoła poprzez śpiew - mówi Anna Wróblewska.

Warsztaty rozpoczną się w piątek 10 kwietnia Szkole Podstawowej nr 2 Świebodzinie, a zakończą się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego 12 kwietnia o godz. 15.00.

Zapisy do 7 kwietnia.

Więcej informacji na stronie internetowej: wlm.swiebodzin.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama