Nowy numer 42/2020 Archiwum

Śnieg, deszcz i silny wiatr

– Z uwagi na topniejący śnieg mamy w województwie lubuskim sytuację, która wymaga od kierowców bardzo szczególnej uwagi i ostrożności. Obecnie nie ma żadnej sytuacji, która wiązałaby się z jakimiś utrudnieniami w ruchu, czy zablokowanymi przejazdami – informuje kom. Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

– Policjanci jak co roku będą pomagać kierującym dojechać bezpiecznie na święta i później wrócić do domu. Już dziś trzeba brać pod uwagę sytuację, że ruch może być spowolniony, zatem polecamy wyjechać nieco wcześniej, by bez pośpiechu i bezpiecznie dojechać na miejsce – apeluje kom. Konieczny.

Prognoza pogody w Lubuskiem na 2 kwietnia:

Ziemia Lubuska będzie pod wpływem niżu z ośrodkiem nad Estonią. Pozostaniemy w chłodnej i wilgotnej masie powietrza polarnomorskiego.

Rejon Gorzowa Wlkp.: W ciągu dnia zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem oraz samego śniegu. Po południu miejscami burze. Temperatura maksymalna 6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny 20-30 km/h, okresami porywisty do 55 km/h, zachodni.

Rejon Zielonej Góry: Podczas dnia zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem oraz samego śniegu. Po południu miejscami burze. Temperatura maksymalna 6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny 20-30 km/h, okresami porywisty do 60 km/h, zachodni.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama