GN 24/2018 Archiwum

Żeby z matmy poszło lepiej

Weronika Mosbauer i Gosia Rogulska wraz z siostrą Assumptą Capar wyruszyły 2 maja z Nowej Soli do Otynia. Maturzystki ze swoją katechetką idą modlić się o pomyślność na maturze.

– Zdajemy egzaminy od 4 do 14 maja. To już za dwa dni. Zdajemy z języka polskiego, matematyki, ja z wiedzy o społeczeństwie i języka angielskiego. Chcemy powierzyć Maryi naszą maturę. Jej pomoc jest nam potrzebna na egzaminach, a szczególnie na matematyce – mówi Weronika.

– Ja dodatkowo zdaję z biologii, języka niemieckiego i geografii. Idziemy do Maryi, bo chcemy też modlić się o rozeznanie naszego życiowego powołania – dodaje Gosia.

Maturzystkom towarzyszy siostra Assumpta Capar, katechetka. – Dzisiaj jest pierwsza sobota miesiąca, rozpoczął się miesiąc maryjny… Chcę towarzyszyć dziewczynom w bardzo ważnym dla nich momencie życia. Dużo już razem pielgrzymowałyśmy. Byłyśmy m.in. w Wadowicach, Trzebnicy czy Jakubowie. Po maturze chcemy pójść razem do Grodowca – mówi siostra.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma