Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wielka Misja na Placach

Wielka Misja trwała od Niedzieli Bożego Miłosierdzia przez kolejnych 5 Niedziel Wielkanocnych na placach 10 tys. miast całego świata.

Wspólnota Drogi Neokatechumenalnej zorganizowała 10 maja na Placu Katedralnym akcje ewangelizacyjną. Spotkaniu towarzyszyła wspólna modlitwa psalmami, radosne śpiewy wielbiące Boga i tańce. Celem akcji ewangelizacyjnej jest mobilizacja do refleksji nad podstawowymi prawdami wiary chrześcijańskiej, umocnienia i poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania. – Jestem poruszona radością i atmosferą modlitwy. Szczególnie przemówiły do mnie świadectwa, ich prostota, że Bóg jest naprawdę obecny, to wspaniała nowina – powiedziała Mariola Łabicka z Gorzowa Wlkp.

Warto podkreślić, że inicjatorzy Drogi Neokatechumenalnej: Kiko Arguello, Carmen Hernandez i o. Mario Pezzi poinformowali o tej akcji ewangelizacyjnej papieża Franciszka, prosząc Ojca Świętego o błogosławieństwo.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma