Nowy numer 43/2020 Archiwum

Święto dzieci tuż, tuż!

Diecezjalny Dzień Dziecka odbędzie się 6 czerwca na terenie sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. To największy w festyn z okazji Dnia Dziecka w całej diecezji. Już teraz warto zgłosić swój udział!

Na festynie „Bądźmy Razem” organizatorzy spodziewają się ok. 5 tys. osób. - Dzieci będą miały do dyspozycji mnóstwo atrakcji m.in. dmuchane zamki i zjeżdżalnie, gry zespołowe, konkursy z nagrodami. Będzie również posiłek i słodkości - tłumaczy Anna Maria Fedurek, rzecznik diecezjalnej Caritas.

- Nasi wolontariusze i animatorzy mają świetne pomysły na zabawy dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie atrakcje dla dzieci są oczywiście bezpłatnie, trzeba tylko dojechać - dodaje.

Swój udział warto zgłosić już teraz. Każda zarejestrowana grupa lub osoba otrzyma drobny poczęstunek i napoje, a także paczki do sponsora strategicznego festynu Jeronimo Martins - Biedronka.

Diecezjalny Dzień Dziecka organizowany przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, kurię biskupią oraz sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.
Festyn odbędzie się pod honorowym patronatem: biskupa diecezjalnego - dr Stefana Regmunta, marszałka województwa lubuskiego - Elżbiety Polak i wojewody lubuskiego - Katarzyny Osos.

Program Festynu:
10.00 - Rozpoczęcie Festynu w Rokitnie
11:00 - Msza św. oraz zawierzenie dzieci Matce Bożej Rokitniańskiej
12.00 - Przerwa na posiłek
12.30 - rozpoczęcie programu artystycznego m.in.: pokazy, zawody sportowe, gry i zabawy i inne atrakcje
16.00 - zakończenie uroczystości

Rejestracją grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych trwa do 30 maja: tel. 600 990 394, mail: sgrzyb@caritas.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama