Nowy numer 48/2020 Archiwum

Mamusiu kochamy Cię

Zapytaliśmy dzieci z zielonogórskiego przedszkola sióstr elżbietanek, czego życzą swoim mamom w Dniu Matki.

Laurki, kwiaty i prezenty - to wszystko ważne, ale w Dzień Matki najważniejsze są szczere życzenia, pamięć oraz modlitwa za mamę. Postanowiliśmy odwiedzić dzieci z przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Zielonej Górze i zapytać, czego życzą swoim mamom.

- Życzę mamie dużo prezentów, dużo zdrowia i dużo uśmiechu. Bardzo kocham moją mamę za wszystko - mówi Hania (6 lat).

- Życzę mojej mamie dużo radości i odpoczynku. Żeby spełniały się jej marzenia. Kocham moją mamusię – zapewnia Iza (6 lat).

- Życzę mojej mamusi dużo zdrówka, prezentów i odpoczynku. Kocham ją mocno – tłumaczy Bartek (5 lat).

- Życzę mojej mamie wszystkie najlepszego. Kocham ją najbardziej na świecie – uśmiecha się Ola 5,5.

A czego sobie życzą same mamy? - Najbardziej takich ukochanych dzieci jak moje własne. Moja córka, mimo, że mieszka 200 km stąd, to dziś rano przysłała mi kwiaty. Zawsze mogę liczyć na moje dzieci, a one zawsze na mnie - zapewnia Teresa Zajkowska, jedna z przedszkolnych opiekunek, a prywatnie mama dwóch córek i babcia dwóch wnuczek. - Życzę wszystkim mamom, aby ich dzieci zawsze o nich pamiętały. Ten kwiat i miłe słowo są niesamowite - dodaje 

Przedszkole Sióstr św. Elżbiety to jedna z pierwszych tego typu placówek oświatowych w Polsce, która w czerwcu 2004 roku przystąpiła do wdrożenia systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 w zakresie opieki i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama