Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dla tych, co nie chcą iść na łatwiznę

Chcesz nauczyć się naturalnej metody rozpoznawania płodności i planowania rodziny? Weź udział w warsztatach "Miłość w stylu eko".

Warsztaty odbędą się od 19 do 21 czerwca (piątek 18.00–20.30, sobota 10.00–17.00 i niedziela 10.00–14.00) w siedzibie Ośrodka Wsparcia Rodziny S.O.S (ul. Prosta 47) w Zielonej Górze.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., w jaki sposób budować relacje i jak rozmawiać o płodności oraz czemu służą okresy wstrzemięźliwości w cyklu miesięcznym i jak sobie z nimi radzić.

– Traktujemy płodność jako element zdrowia pary ludzkiej, którego nie należy niszczyć i eliminować. Podczas warsztatów chcemy pokazać, jak ją rozpoznawać i szanować, nie wprowadzając żadnych sztucznych mechanizmów ani środków, które by ją niszczyły – wyjaśnia Agnieszka Tokarz, doradca rodzinny i instruktor naturalnego planowania rodziny.

– Naturalna metoda planowania rodziny jest najzdrowsza, najbardziej więziotwórcza i budująca związek małżeński. Opiera się ona na akceptacji siebie samych i swojej płodności. Jest akceptowana przez wszystkie religie i kultury i nie budzi konfliktów moralnych, chociaż nie jest łatwa, bo wymaga trudu, nauki i poświęcenia podczas okresu wstrzemięźliwości. Podczas zajęć chcemy pokazać, że warto tę metodę przedłożyć nad własną wygodę, bo jest ona „eko” i można stosować ją całe życie – dodaje.

Informacje i zapisy: tel. 733 867 657 lub e-mail: sos.zg.pl@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma