Nowy numer 28/2018 Archiwum

Chcę żyć dalej

Diecezjalna Caritas prosi o pomoc dla swojego podopiecznego. Dla Wojtka liczy się każda godzina.

Wojtek czeka na przeszczep płuc. - Jest podopiecznym naszej Caritas i potrzebuje waszego wsparcia. Czeka go bardzo kosztowna i trudna operacja i liczy na każdy gest - wyjaśnia Anna Maria Fedurek, rzecznik prasowy diecezjalnej Caritas.

„Mam 15 lat. Mimo młodego wieku, mam wiele schorzeń, zaawansowaną chorobę układu sercowo-oddechowego. Każdy oddech to życie, a ja je tracę... Chcę żyć dalej. Przeszczep płuc, który jest dla mnie niezbędny, to kosztowna operacja (700 tys. zł). Mam tylko Tatę, który się mną zajmuje, i wiele dobrych ludzi wokół mnie. Abym mógł dalej żyć, potrzebuję Waszej pomoc” - to kilka słów przekazanych przez Wojtka.

Twoja, nawet najmniejsza, pomoc może uratować życie Wojtkowi. Numer konta znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma