Nowy numer 28/2018 Archiwum

Dla miłośników motoryzacji

Parada zabytkowych pojazdów, konkurs na najciekawsze zabytkowe auta i rajd krajoznawczo-turystyczny śladami MRU - to tylko kilka atrakcji imprezy „Powrót do przeszłości” II Świebodzińskie Spotkanie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji, która odbędzie się 20 i 21 czerwca.

- Chcemy urozmaicić Dni Świebodzina. Pierwszą edycję zorganizowaliśmy w ubiegłym roku i była ona bardzo dobrze przyjęta przez mieszkańców miasta, i uczestników zlotu - mówi Krzysztof Juszyński, organizator spotkania.

- Będzie sporo unikatowych aut, będą też motocykle. To będą pojazdy, które rzadko dziś można zobaczyć na naszych drogach, dlatego warto przyjść - zaprasza organizator.

Program:

Sobota, 20 czerwca

11.00 - Otwarcie punktu rejestracji uczestników (ul. Wiejska/Plac Jana Pawła II)

13.00 - Oficjalne otwarcie spotkania, prezentacja pojazdów

14.00 - parada pojazdów ulicami Świebodzina (Plac Jana Pawła II - Pomnik Chrystusa Króla - Błonia Świebodzińskie)

15.00 - rozpoczęcie głosowania publiczności na najlepszą załogę i pojazd spotkania w kilku kategoriach (program artystyczny "Finał Dni Świebodzina 2015, stoiska gastronomiczne)

18.00 - Klakson dla Świebodzina

18.10 - Wyjazd uczestników do Ośrodka Wypoczynkowego Nowy Dworek

19.00 - Rozpoczęcie imprezy integracyjnej

Niedziela, 21 czerwca

12.00 - Rajd Turystyczny śladami fortyfikacji MRU.

Organizatorem spotkania jest Świebodziński Dom Kultury i Sekcja Miłośników Zabytkowej Motoryzacji działająca przy ŚDK.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma