Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zrób porządek w szafie i pomóż potrzebującym

Masz niepotrzebne ubrania buty i sprzęt, i nie wiesz co z nimi zrobić? – oddaj je do Caritas diecezjalnej.

– Zachęcamy do przejrzenia zawartości swoich szaf i komód. Przyjmiemy odzież damską, męską, dziecięcą, ale również obuwie, torby, wózki dziecięce, kanapy, biurka, sprzęt RTV, AGD i inne artykuły domowe. Najbardziej potrzebne są m.in. ubrania i buty męskie – wymienia Anita Łukowiak z Caritas diecezjalnej.

– Odzież się zużywa i przychodzi do nas coraz więcej potrzebujących. Są to nie tylko bezdomni, ale także osoby, które mają problemy finansowe. Apelujemy, by przekazywać odzież czystą i zdatną do noszenia, a sprzęt nadający się do dalszego użytku. Wszystkie zebrane rzeczy przekazane zostaną nieodpłatnie potrzebującym – dodaje.

Dary można składać od poniedziałku do piątku w Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej w Gorzowie Wlkp., ul. Czereśniowa 15 lub ul. Towarowa 6a (tyły przychodni), a w Zielonej Górze w magazynie przy ul. Dworcowej 21.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma