Nowy numer 3/2021 Archiwum

To nie będzie zmarnowany czas

Nie wiesz gdzie pojechać na wakacje? Z KSM możesz wybrać się nad morze, albo w góry.

– Na rekolekcje nad morzem do Podczela koło Kołobrzegu zapraszamy młodzież wieku od 14 do 30 lat, w dniach 20 – 26 lipca. Jest to propozycja dla tych, którzy chcą wartościowo spędzić czas i wypocząć nad morzem – zaprasza Marta Brodzik, prezes diecezjalnego zarządu KSM.

– Nocleg zapewniony jest w domu rekolekcyjnym oddalonym 500 m od plaży. Będzie dobra zabawa, formacja i modlitwa oraz codzienna Eucharystia. Ponadto oferujemy trzy posiłki dziennie, zwiedzanie Kołobrzegu, codzienną rekreację i integrację. Będą m.in. rozgrywki sportowe, pogodne wieczory i wyjścia nad morze – zachęca prezes KSM.

Dni Formacyjne poprowadzi asystent KSM Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej – ks. Piotr Raczyński.

– Tych, którzy od morza wolą góry, zapraszamy na Ogólnopolskie Dni Formacyjne KSM na Śnieżnicy. Na miłośników wysiłku fizycznego czekają „odpowiednie” trasy górskimi szlakami, a dla pasjonatów podziwiania pięknych dolin i górskich strumyków mamy niespodziankę. Oprócz zwiedzania i górskich wycieczek znajdziemy też czas na modlitwę, wspólny śpiew i uwielbienie Pana Boga – zapewnia Marta Brodzik.

Wypoczynek organizowany jest od 14 do 20 sierpnia w Ośrodku Rekolekcyjnym na Śnieżnicy.

Zapisy i szczegółowe informacje w biurze KSM, (czynne od pn. do pt. w godz. 8:00 – 16:00) przy ul. Aliny 7 w Zielonej Górze, tel. 68 453 92 73, e-mail: ksmzg@zg.ksm.org.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama