Nowy numer 08/2024 Archiwum

Wybierz najpiękniejsze auto przejdź do galerii

Nie lada gratka dla fanów takich aut, jak rolls royce i bentley. Dziś w Mierzęcinie odbywa się międzynarodowy zlot tych aut, które wczoraj zaparkowały w Gorzowie Wlkp.

Od środy w zabytkowym majątku w Mierzęcinie odbywa się prestiżowy Międzynarodowy Zlot Samochodów Rolls Royce & Bentley. W piątek przy katedrze zabytkowe samochody mogli podziwiać gorzowianie. Podczas międzynarodowej imprezy można podziwiać rzadkie i zabytkowe modele m.in. Rolls Royce Phantom I, Rolls Royce 20 HP, Rolls Royce 20/25 cabrio tourer, Bentley Mk VI coupe LHD czy Bentley Chinesse Eye LHD.

Dziś na terenie Pałacu Mierzęcin odbędzie się wybór najpiękniejszego auta zlotu. Samochody można oglądać już od godz. 15 w Mierzęcinie. Każdy odwiedzający będzie mógł oddać swój głos. W programie zaplanowano prezentację aut wzdłuż alei folwarku, uroczysty przejazd przed pałac i ogłoszenie wyników. Wstęp na imprezę jest wolny.

Rolls Royce & Bentley Club działa już ponad 7 lat. Przez ten czas piękne, zabytkowe maszyny tej marki pokazywano w największych miastach w kraju. Na zloty Rolls Royce & Bentley przyjeżdżają miłośnicy marki z Niemiec, Austrii, Czech, Holandii, Belgii i Anglii.

Zlot odbywa się po raz pierwszy, ale organizatorzy Pałac Mierzęcin myśli już o następnym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy