Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wojtek odszedł do Pana

Zmarł Wojtek Nadachewicz z Zielonej Góry, podopieczny Caritas diecezjalnej.

Chłopiec miał zaawansowaną chorobę układu sercowo–oddechowego. Czekał na przeszczep płuc w klinice w Wiedniu.

Dzięki ofiarności ludzi z całej Polski, bardzo szybko udało się zebrać potrzebną na operację kwotę. Niestety ze względu na zły stan zdrowia chłopca zabieg nie był możliwy.

Wojtek odszedł 5 sierpnia w godzinach porannych. Miał 15 lat.

– Jest to dla na wszystkich, dla całej naszej wspólnoty Caritas, a szczególnie dla taty Wojtka ogromna strata i wielkie przeżycie…Prosimy o modlitwę w intencji chłopca oraz jego taty – czytamy na stronie internetowej Caritas diecezjalnej.

Msza św. w intencji Wojtka odbędzie się 8 sierpnia (sobota) o godz. 8.30 w parafii pw. św. Józefa (ul. Prosta 47) w Zielonej Górze. Natomiast uroczystości pogrzebowe na cmentarzu komunalnym (nowym) w Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej rozpoczną się o godz. 10.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma