Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Krytycznie niski poziom wody w Odrze

Z powodu alarmująco niskiego stanu rzeki nie kursują promy w Brodach, Pomorsku i Milsku, z ograniczeniami czynna jest przeprawa w Połęcku.

Panujące od dłuższego czasu upały i brak opadów deszczu doprowadziły do znaczących utrudnień w ruchu promów na lubuskim odcinku Odry. Stan wody w rzece jest bardzo niski, co uniemożliwia żeglugę. Kierowcy muszą liczyć się z niedogodnościami do czasu, kiedy poziom wody wróci do normy. Dla wielu zmotoryzowanych utrudnienia łączą się z koniecznością korzystania z mostów, których w regionie jest niewiele.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma