Nowy numer 44/2020 Archiwum

Zaśpiewaj z Robinsonem

Chcesz poprawić swój angielski, nauczyć się śpiewać i rozumieć muzykę gospel, i wystąpić podczas koncertu ? – zapisz się na wrześniowe warsztaty gospel w Głogowie.

Gospelowe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się od 12 do13 września przy głogowskiej parafii pw. św. Klemensa.

– Po raz pierwszy organizujemy warsztaty dla dzieci, w wieku od 6 do 12 lat – „Gospel Kids”. Zajęcia poprowadzi Anna Madej, dawna dyrygentka chóru Space of Grace. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych poprowadzi czarnoskóry wokalista JNR Robinson z Londynu – wyjaśnia Joanna Biały, dyrygentka chóru Space of Grace.

Warsztaty połączone będą z jubileuszem 10–lecia istnienia chóru Space of Grace, dlatego na zakończenie zajęć zaplanowano koncert, w którym zaśpiewają chórzyści, którzy przez 10 lat tworzyli zespół, z udziałem wszystkich dyrygentów współpracujących z chórem.

Na zakończenie warsztatów swoje umiejętności zaprezentują wszyscy uczestnicy gospelowych lekcji. Koncert odbędzie się 13 września o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

Koszt warsztatów to 40 zł. Dla rodzin przewidziano zniżki.

Na warsztaty można się zapisać w księgarni przy ul. Grodzkiej 2 w Głogowie, telefonicznie pod nr tel. 667–981–688, za pomocą Facebooka – na fanpage Space of Grace lub drogą mailową: sog.gospel@gmail.com

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama