Nowy numer 25/2018 Archiwum

Raban przed ŚDM

Masz plany na najbliższą sobotę? Jeśli nie, to przyjedź na spotkanie młodych do Świebodzina.

W najbliższą sobotę, 12 września, już po raz drugi w sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbędzie się międzydekanalne spotkanie młodych. Wszystko w ramach duchowego przygotowania do ŚDM w Krakowie. To już drugie takie spotkanie, poprzednie odbyło się w marcu. –Warto przybyć, ponieważ będzie to bardzo konkretna okazja, aby doświadczyć żywej wiary młodego Kościoła i pogłębić swoją osobistą relację z Jezusem – zapewnia ks. Marcin Woźniak. 

– Zróbmy raban! Niech się dzieje! Zapraszajcie innych! Niech będzie nas jak najwięcej dla Jezusa – dodaje.

Jak zapewniają organizatorzy będzie coś dla ducha i coś dla ciała. Oto program: godz. 11.00 –koncert ewangelizacyjny i świadectwo, godz. 12.00 – okazja do osobistej rozmowy z Panem Jezusem podczas adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z wizyty w salonie piękności duszy czyli spowiedź, godz. 13.00 – Msza św., 14.00 – obiad, godz. 15.00 – wymarsz pod figurę Chrystusa Króla z transparentami, a po drodze Koronka do Miłosierdzia Bożego i o godz. 15.20 – modlitwa w intencji dobrych owoców Światowych Dni Młodzieży oraz rozesłanie z błogosławieństwem.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma