Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rabanu ciąg dalszy

Przedsmak ŚDM już w najbliższą sobotę w Zielonej Górze. Przyjdź koniecznie.

Koncert Zespołu "AmenBand Reaktywacja", prezentacja poprzednich Światowych Dni Młodzieży i oczywiście Eucharystia – to najważniejsze punkty spotkania młodych przygotowujących się do ŚDM, które odbędzie się 26 września w kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

„Błogosławieni czystego serca“ – to myśl przewodnia Rejonowego Dnia Młodych w Zielonej Górze. – To przygotowanie modlitewno-formacyjne do przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Większość młodych ludzi prawdopodobnie nie była nigdy na takim wydarzeniu i zależy nam, aby jak najwięcej dowiedziała się na ten temat – wyjaśnia ks. Robert Patro z kurii biskupiej. 

Zaproszeni do udziału w nim jest młodzież nie tylko z zielonogórskich dekanatów, ale także nowosolskiego, kożuchowskiego i sulechowskiego.

Ramowy program soboty (26 stycznia):
16.00 – Koncert: „Błogosławieni czystego serca“
17.30 – przygotowanie do liturgii
18.00 – Msza św. pod przewodnictwem bpa Tadeusza Lityńskiego
19:30 – Promocja ŚDM

Dzień później, 27 września, odbędzie się spotkanie wolontariuszy w następujących sekcjach: sekcja medyczna, sekcja muzyczna, sekcja teatralna, sekcja językowa, sekcja Aniołów Stróżów, sekcja rekreacyjna, sekcja organizacyjna, sekcja noclegowa i parafialne centrum ŚDM. Początek o godz. 15.00, a zakończenie o godz. 18.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama