GN 2/2021 Archiwum

Peregrynacja na finiszu

Kończy się peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego. Napisz świadectwo!

Przypomnijmy: peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego po wszystkich parafiach diecezji zakończy się w sobotę 28 listopada w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie.

- Do udziału w uroczystości zapraszamy wszystkich kapłanów i wiernych, a zwłaszcza Domowe Ogniska Miłosierdzia i inne wspólnoty pielęgnujące kult Miłosierdzia Bożego - mówi ks. Tomasz Gierasimczyk, referent Wydziału Duszpasterskiego z Kurii Biskupiej. - Zachęcamy wszystkich duszpasterzy i wiernych świeckich do podzielenia się świadectwami związanymi z osobistym i wspólnotowym doświadczeniem oraz propagowaniem kultu Miłosierdzia Bożego.

Uroczystość rozpocznie się o 10.00 od nabożeństwa i procesji z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na godz. 11 zaplanowano Mszę św. pod przewodnictwem bp. Stefana Regmunta, a po niej agapę.

Świadectwa w formie pisemnej (pocztą tradycyjną lub elektroniczną), a także w formie krótkich (max. 5 min.) nagrań dźwiękowych i filmowych (na płytach CD lub DVD) można nadsyłać do 15 listopada. Adres: Kuria Biskupia, Wydział Duszpasterski, pl. Powstańców Wlkp. 1, 65-075 Zielona Góra; e-mail: kuria@kuria.zg.pl.

Wybrane materiały mają posłużyć do stworzenia pamiątkowej księgi peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w diecezji, a także zostać opublikowane na diecezjalnej stronie internetowej.

Wydział Duszpasterski zastrzega sobie prawo selekcji i redakcji nadesłanych materiałów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama