GN 24/2018 Archiwum

Peregrynacja na finiszu

Kończy się peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego. Napisz świadectwo!

Przypomnijmy: peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego po wszystkich parafiach diecezji zakończy się w sobotę 28 listopada w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie.

- Do udziału w uroczystości zapraszamy wszystkich kapłanów i wiernych, a zwłaszcza Domowe Ogniska Miłosierdzia i inne wspólnoty pielęgnujące kult Miłosierdzia Bożego - mówi ks. Tomasz Gierasimczyk, referent Wydziału Duszpasterskiego z Kurii Biskupiej. - Zachęcamy wszystkich duszpasterzy i wiernych świeckich do podzielenia się świadectwami związanymi z osobistym i wspólnotowym doświadczeniem oraz propagowaniem kultu Miłosierdzia Bożego.

Uroczystość rozpocznie się o 10.00 od nabożeństwa i procesji z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na godz. 11 zaplanowano Mszę św. pod przewodnictwem bp. Stefana Regmunta, a po niej agapę.

Świadectwa w formie pisemnej (pocztą tradycyjną lub elektroniczną), a także w formie krótkich (max. 5 min.) nagrań dźwiękowych i filmowych (na płytach CD lub DVD) można nadsyłać do 15 listopada. Adres: Kuria Biskupia, Wydział Duszpasterski, pl. Powstańców Wlkp. 1, 65-075 Zielona Góra; e-mail: kuria@kuria.zg.pl.

Wybrane materiały mają posłużyć do stworzenia pamiątkowej księgi peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w diecezji, a także zostać opublikowane na diecezjalnej stronie internetowej.

Wydział Duszpasterski zastrzega sobie prawo selekcji i redakcji nadesłanych materiałów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma