Nowy numer 3/2021 Archiwum

Płyną życzenia dla biskupa

- Odwagi w sercu oraz mocnego "powera" od Ducha Świętego - pisze jeden z internautów.

Po wczorajszej papieskiej nominacji bp. Tadeusza Lityńskiego na ordynariusza diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, na jednym z portali społecznościowych, pojawiło się wiele gratulacji i zapewnień o modlitwie.

To tylko kilka wybranych:

„Gratulacje. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Serdecznie pozdrawiam” – Mariusz S.

„Chwała Panu! Życzymy Bożego błogosławieństwa i wsparcia Ducha Świętego. Obiecujemy modlitwę” – Paweł G.

„Czcigodny Księże Biskupie z całego serca gratuluje nominacji i życzę wielu łask od Boga, odwagi w sercu oraz mocnego >>powera<< od Ducha Świętego. Pozdrawiam serdecznie i otaczam modlitwą” - Witold S.

„Szczęść Boże, nasz Czcigodny Księże Biskupie Ordynariuszu. Niech Chrystus Król Cię prowadzi ! Pozdrawiam w Panu” – Lilla W.

„Rewelacyjna wiadomość. Gościłem kiedyś Ekscelencję po kolędzie i to było konkretne i rzeczowe spotkanie, wtedy proboszcza z parafianinem w Gorzowie. Ludzki, konkretny człowiek” – Emil B.

„Gratulacje! Niech Duch Święty prowadzi Księdza Biskupa. Pamiętamy o codziennej modlitwie za naszego Pasterza” – Marek B.

„Ja również gratuluje serdeczne pozdrowienia ze Suchej… gdzie zostałam ochrzczona przez Biskupa Tadeusza za co jestem wdzięczna do dziś!!!” – Marta P.

„Niech Pan nasz Jezus Chrystus błogosławi, a Duch Święty umacnia swymi Darami. Pamiętam w modlitwie i gratuluję” – Agnieszka G.

„Ekscelencjo cieszę się bardzo i składam gratulacje. W naszej diecezji mamy biskupa ordynariusza, który związany jest z diecezją od urodzenia. Życzę wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Rokitniańskiej” – Stefan M.

Polska Misja Katolicka z Bremerhaven dziękuje za owocny czas i Słowo Boże. Dziękujemy za niesienie miłości Bożej do każdego napotkanego człowieka. Pamiętamy w modlitwie i ponownie zapraszamy - Maria B.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama