GN 3/2021 Archiwum

Paczka dla polskiego kombatanta

Chcesz pomóc polskim kombatantom mieszkającym na Ukrainie, Litwie i Białorusi? Zrób świąteczną paczkę!

Głogowskie stowarzyszenie „Patriotyczny Głogów” po raz piąty, razem ze stowarzyszeniem „Odra–Niemen” z Wrocławia, włącza się w akcję „Rodacy Bohaterom”, polegającą na zbiórce żywności dla polskich kombatantów na Kresach.

– Zbieramy żywność o długoterminowej dacie ważności, taką jak: kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż czy kasza. Prosimy też o dołączenie kartki świątecznej z życzeniami. Paczki bożonarodzeniowe zostaną przekazane polskim kombatantom m.in. z AK, NSZ i WiN mieszkającymi na Ukrainie, Litwie i Białorusi – mówi Marcin Marciszak, prezes stowarzyszenia „Patriotyczny Głogów”.

– Dla wszystkich, którzy chcą pomóc, podajemy nr telefonu: 690 499 656. Przyjedziemy nawet po jeden produkt! Żywność można także przekazać osobiście, w każdą środę od 18.00 do 20.00, w siedzibie stowarzyszenia „Patriotyczny Głogów”, ul. Budowlanych 33, I piętro, pokój nr 6 (dawna siedziba Ruchu). Akcja trwa do końca grudnia – dodaje M. Marciszak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama