Nowy Numer 29/2018 Archiwum

On jest w każdym z nas przejdź do galerii

Mieszkańcy Lubska, nauczyciele i uczniowie, rodzice i dzieci, wzięli udział w charytatywnym Koncercie Mikołajkowym "Święty Mikołaj jest w każdym z nas", by zebrać pieniądze na nową maszynę tkacką dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej .

- To już drugi taki koncert. W tym roku wspieramy WTZ. Każdy z nas ma w sobie cząstkę ze św. Mikołaja i może się nią podzielić z innymi. W Mikołajki, przed świętami ludzie chętnie pomagają, dlatego chcemy poruszyć ludzkie serca i wspólnie dobrze się bawić - mówiła Monika Przysmak, dyrektor Niepublicznego Gimnazjum w Lubsku.

Koncertowi, który odbył się w Lubskim Domu Kultury, towarzyszył kiermasz ciast, ozdób świątecznych i loteria fantowa.

- To wielka radość dla nas wszystkich, że możemy zrobić coś dobrego. Na widowni brakuje siedzących miejsc i to bardzo cieszy, że frekwencja jest tak duża. Podobnie było w zeszłym roku - powiedziała Grażyna Zienkiewicz.

- To uroczystość, która integruje wiele środowisk. Bawiąc się wspólnie, możemy pomagać. Każdy może być św. Mikołajem, a dobro, które dajemy innym powraca do nas - dodała Zofia Zawiślak.

Mikołajkowe spotkanie to wspólna inicjatywa Niepublicznego Gimnazjum dla Młodzieży im. Noblistów Polskich oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubsku.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma