Nowy numer 28/2018 Archiwum

W poszukiwaniu klucza

Misterium Chrztu świętego. Chrzest jest zanurzeniem w wodzie, ale jest przede wszystkim zanurzeniem w Jezusie Chrystusie. Żeby zrozumieć tę tajemnicę, konieczne jest zrozumienie Słowa – Jezusa Chrystusa, jako przełomowego wydarzenia w historii zbawienia.

Wokół młodej kobiety, która stoi na skraju wykutej w zamarzniętym na kość jeziorze przerębli, zebrała się grupa ciepło ubranych ludzi. Dziewczyna okryta jest kocem, termometr wskazuje minus 25 stopni Celsjusza. Czterej mężczyźni podnoszą gruby drąg i pewnymi ruchami przywiązują do niego zmarznięte ręce kobiety.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma