GN 32/2018 Archiwum

Wraz z Kacprem, Melchiorem i Baltazarem

II Orszak Trzech Króli odbył się 6 stycznia w Szlichtyngowej. W korowodzie wzięło udział ponad 600 osób.

Orszak rozpoczął się Mszą św. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Szlichtyngowej. Po Eucharystii korowód przeszedł ulicami Szlichtyngowej. Wraz z mieszkańcami w trasę wyruszyli m.in. Trzej Królowie oraz ministranci z gwiazdą i orszakowymi sztandarami.

Na zakończenie orszaku Kacper, Melchior i Baltazar złożyli pokłon prawdziwemu Dzieciątku, które przynieśli do kościoła rodzice. Następnie chór z Siedlnicy, dzieci z chóru "Virtus" oraz uczniowie ze szkoły podstawowej w Jędrzychowicach wraz z uczestnikami korowodu śpiewali wspólnie kolędy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma