Nowy numer 33/2018 Archiwum

Najlepsza szopka z Międzyrzecza

Spośród 11 zdjęć nadesłanych na świąteczny konkurs fotograficzny, internauci wyłonili zwycięzców. Głosowanie trwało od 5 do 10 stycznia.

Pierwsze miejsce (491 głosów) zdobyło zdjęcie Teresy Flisikowskiej, przedstawiające szopkę z kościoła pw. św. Jana Chrzciciela w Międzyrzeczu.

Drugie miejsce (319 głosów) zajęła fotografia Barbary Polus z Żar, przedstawiająca kolędujące dziewczynki, a trzecie (244 głosy) fotografia Macieja Polusa, przedstawiająca dekorację świąteczną w kościele parafii pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie.

Laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma