Nowy numer 28/2018 Archiwum

Spektakle dla rodziny przejdź do galerii

Dwa przedstawienia, rodzinna gra oraz dobra zabawa - tak uczniowie z Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze wraz ze swoimi rodzinami spędzili popołudnie 3 lutego w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. K.C. Norwida.

– „Kwiatki zimowe dla rodziny” – to czas dla całych rodzin – rodziców dzieci oraz babć i dziadków. Zorganizowaliśmy takie spotkanie drugi raz, by rodziny mogły przez chwilę pobyć razem i się wspólnie bawić – wyjaśnia Bogna Świdzińska, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze.

Dla uczniów występ był dużym wydarzeniem, okazją do pokazania swoich umiejętności oraz dobrej zabawy.

– Jesteśmy dziś krasnoludkami i cieszymy się z naszego występu. Do tego przedstawienia długo się przygotowywaliśmy i mieliśmy wiele prób. Bardzo mi się podoba to przedstawienie. Chciałabym kiedyś zostać aktorką – mówi Hania Guty.

– Fajnie jest występować, choć na początku zawsze mam trochę tremę, ale kiedy jestem już na scenie, to jest wszystko dobrze – dodaje Zuzia Nowak.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma