Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Grand Prix dla Pauliny!

Walentynka Pauliny Kucaby z Zielonej Góry zwyciężyła w konkursie „Kocham. Jak to trudno powiedzieć!”. Haftowana kartka laureatki, zdobyła największą liczbę głosów w etapie diecezjalnym (37). Została również wyróżniona spośród 54 prac nadesłanych na konkurs i otrzymała Grand Prix (kolację dla dwojga).

Aby wziąć udział w konkursie, należało przesłać do redakcji walentynkowe życzenia. Do wykonania walentynki, można było wykorzystać gotowe szablony kartek, dostępne na naszej stronie lub przysłać własnoręcznie wykonaną walentynkę. Ponadto każda kartka miała szansę na wygraną, dzięki możliwości internetowego głosowania na najpiękniejszą walentynkę.

W konkursie na etapie diecezjalnym wzięło udział osiem osób. Poniżej prezentujemy liczbę głosów, jaką zdobyły poszczególne walentynki:

1. Kartka Pauliny Kucaby z Zielonej Góry – 37 głosów;

2. Walentynka Łukasza Brodzika z Zielonej Góry – 26 głosów;

3. Życzenia Marcina Czechowskiego z Zielonej Góry – 18 głosów;

4. Walentynki: Marka Pigdanowicza z Żar, Kazimierza Czechowskiego z Drzonkowa i Marty Kalinowskiej z Zielonej Góry – zdobyły po 11 głosów;

5. Życzenia Wioletty Matunin ze Świebodzina – 10 głosów;

6. Walentynka Kazimierza Kozakiewicza z Raculi – 9 głosów.

Zwyciężczyni oprócz Grand Prix (kolacji dla dwojga), otrzyma książkę „Jak powiedzieć KOCHAM CIĘ”, której autorem jest Josh McDowell oraz zestaw gadżetów “Gościa Niedzielnego”.

Ponadto każdy uczestnik walentynkowego konkursu dostanie zestaw gadżetów “Gościa Niedzielnego”.

Laureatce serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma