Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Patron byłby dumny

Koncert, scenki, zumba i pierniki dla chorego Karola w głogowskim Ekonomiku.

Koncert „Zakochani dla chorych” odbył się już po raz trzeci w  Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie. 17 lutego zorganizowali go wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas oraz samorząd uczniowski.

Było to połączenie Dnia zakochanych z Dniem Chorego. Zebrane pieniądze zostaną przekazane dla Karola - brata jednej z uczennic Ekonomika - chorego na dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem kończyn.

W trakcie koncertu uczniowie przedstawili trzy scenki o miłości.  O dobra muzykę zadbał znany głogowski Zespół "Ad Overs"  oraz uczennica ZSE Angelika Bień. Podczas koncertu wiele osób bawiło się tańcząc Zumbę prowadzoną przez Mateusza Śmikla.

Kolejną atrakcją była loteria, w której nagrodami były słodkie upominki w postaci pierników przygotowanych przez uczniów ze szkolnego koła gastronomicznego oraz inne słodycze. Głównymi nagrodami były pluszowe serca.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma